Akce a novinky Společnost Richarda Wagnera Praha, řádný člen Richard Wagner Verband International

warning: Creating default object from empty value in /data/web/virtuals/114675/virtual/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Letošní Wagnerovy Bayreuther Festspiele

Pražská Společnost Richarda Wagnera se letos rozhodla pro Stipendijní program Bayreuther Festspiele 2016 podpořit dva kandidáty - režisérku Národního divadla v Praze Katharinu Schmitt a doktoranda katedry hudební výchovy PdF OU Martina Kajzara. O udělení stipendia rozhodla v květnu tohoto roku bayreuthská Richard Wagner Verband International a oba kandidáty pro stipendijní program schválila. Cestě na Bayreuther Festsipele 2016 tedy nebránilo nic a mohli jsme se této výjimečné a respektované události zúčastnit.

 

Kongres RWVI 2012 v Praze

Vzhledem k tomu, že v roce 2012 bude hostitelem Kongresu RWVI Praha, zahajujeme již v těchto chvílích propagační akce, hledáme náměty a nápady pro program účastníků, partnery, sponzory atd. Vzhledem k tomu, že v roce 2012 bude hostitelem Kongresu RWVI Praha, zahajujeme již v těchto chvílích propagační akce, hledáme náměty a nápady pro program účastníků, partnery, sponzory atd. Vzhledem k tomu, že v roce 2012 bude hostitelem Kongresu RWVI Praha, zahajujeme již v těchto chvílích propagační akce, hledáme náměty a nápady pro program účastníků, partnery, sponzory atd.